A Money Coach in Canada

Follow & Subscribe

Can you spot the difference between these two?
Same product.
Wildly different price.
What is the difference that justifies the price?

$2.75/kg


$1.25/kg

Kinda makes you wonder who pays the price on the 2nd one, doesn’t it?